Choć najważniejszą cechą czapki jest ochrona przed wiatrem i mrozem, to jej wygląd też ma ogromne znaczenie. Jak każdy element garderoby, także nakrycie głowy powinno być dobrane do całości, a przy tym wygodne i oddające Twój charakter. Jeśli szukasz rozwiązania, które w pełni spełni oczekiwania i będzie modne to wybierz czapki z pomponami damskie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno czapkę z pomponem włóczkowym, jak i futerkowym, a ponadto w wielu przepięknych kolorach. Z pewnością więc wybierzesz coś dla siebie.

Długość czapki: 26 cm plus pompon

Obwód: min 42cm maks 60cm, dzianina dopasowuje się do głowy użytkownika

Czapki damskie w pomponem

Czapka damska z pomponem - wygoda i ciepło w Twoim stylu

Najistotniejsze przy wyborze czapki jest to, aby była ciepła, wygodna i osłaniała uszy i głowę przed wiatrem oraz mrozem. Wszystko to zapewni czapka damska z pomponem włóczkowym, która wyśmienicie nadaje się na zimę. Jest to nie tylko modne rozwiązanie, które pasuje do niemal każdej ciepłej kurtki, Przede wszystkim takie nakrycie głowy jest nad wyraz wygodne i ciepłe. Nosząc nasze czapki damskie z pomponami masz pewność, że nie zmarzniesz, Twoje uszy będą odpowiednio zabezpieczone, a skóra wolna od podrażnień. Wszystko to daje dzianina akrylowa, z której wykonujemy czapki. Zaletą tego materiału jest to, że może on mieć różne kolory i być pleciony w różne wzory. Dzięki temu Twoja czapka damska z pomponem jest nie tylko użyteczna, ale też stylowa. Możesz w niej być w pełni sobą.

Czapki damskie z pomponami dla każdej kobiety

Różnorodność stylu to jeden z powodów, dla których tak wiele Pań wybiera nasze czapki damskie z pomponami. Oferujemy wiele barw, a także różne typy pomponów, więc możesz znaleźć model pasujący do Ciebie pod wieloma względami. Ale nie tylko wygląd sprawia, że tak ogromna liczba kobiet znajduje u nas nakrycie na swoją głowę. Ułatwia to też ogromny wybór rozmiarów. W naszym asortymencie są czapki damskie z pomponami o obwodzie od 42 do 60 cm. Dzianina jest materiałem, który dopasowuje się do głowy. Dzięki temu Panie o różnych wymiarach mogą kupić u nas czapkę dla siebie. Ponadto nasze produkty są delikatne dla skóry, nie drapią i nie powodują podrażnień. Noszenie czapki jest więc przyjemnością bez żadnych haczyków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl